októbra 12, 2012

UGG

Image Victoria´s Secret


I felt autumn and today it was cold. So I decided to shoe my beloved UGG boots. I have them for a long time, but they are still excellent. Better boots I haven´t. They are fluffy, comfortable, waterproof and also especially good in cold weather. From The current collection, I especially prefer these three. Which do you like best?

Už je cítiť jeseň a dnes bola naozaj zima. Teda som sa rozhodla zobrať si na prechádzku moje milované UGG čižmy. Mám ich už dlhší čas, ale sú stále výborné. Lepšie čižmy som zatiaľ nemala. Sú mäkučké, pohodlné, teplučké a nepremokajú. Výborné do chladného počasia. Z aktuálnej kolekcie ma najviac oslovili tieto tri kúsky. Ktoré by ste si zvolili?

Images UGG
UGG - www.uggaustralia.com

Inspiration with Cavalli


Images by Roberto Cavalli

I offer inspiration for this fall/winter collection from Roberto Cavalli. The most I like these pieces. Beautiful small details. The red dress and purse with animal motiv are my favorites. This collection is charming as always. Happy Friday out there!

Ponúkam inšpiráciu na tohtoročnú jeseň/zimu z kolekcie Roberta Cavalliho. Najviac sa mi páčia tieto kúsky. Majú krásne prepracovanie a drobné detaily. Červené šaty a kabelka so zvieracím motívom sú moji favoriti. Táto kolekcia je očarujúca ako vždy. Štastný piatok vám želám.