októbra 11, 2012

Neusiedler SeeA few days ago I made ​​a nice trip to Neusiedler See (Neusiedler Lake). Located in Austria. I love this place and always give me a lot of energy. I feel there like on vacation, I can walk, meditate, or just have to think. This place has nice lakeside restaurants. Everyone I can only recommend it.

It was perfect weather so I wore (some are vintages) - dress by Victoria´s Secret, boots by Colin Stuart, handbag by Louis Vuitton, necklace vintage, sunglasses by BIPA

Pred pár dňami som si urobila výlet k Neusiedlerskému jazeru, ktoré sa nachádza v Rakúsku. Milujem toto miesto a vždy ma nabije energiou. Cítim sa tam ako na dovolenke. Môžem sa prechádzať, meditovať alebo len tak premýšľať. Toto miesto má krásne reštaurácie, niektoré majú výhľad priamo na jazero. Každému môžem takýto výlet len a len odporučiť.

Počasie bolo naozaj krásne a tak som mala oblečené (niektoré kúsky mám doma dlhšie) - šaty Victoria´s Secret, čižmy Colin Stuart, kabelku Louis Vuitton, náhrdelník už ani neviem, slnečné okuliare BIPA.

Image by Denisa R.

Roberto Cavalli ss 2013 Menswear

Images style.com

Now I would like to show inspiration for men. Roberto Cavalli ss 2013 Menswear show us glam and chic style. Charmed me color the whole collection. Various shades of blue to gray and the black. Beautiful line. I like an almost cutaway look. So gentlemen, is why you have to enjoy.

Teraz by som chcela ponúknuť inšpiráciu pre pánov. Roberto Cavalli jar/leto 2013 pánska línia nám ukázala glamour a šik štýl. Očarila ma farebná škála celej kolekcie. Rôzne odtiene modrej až po šedú a čiernu. Krásna línia. Veľmi sa mi páči takmer žaketový výzor sák. Teda džentlmeni, máte sa na čo tešiť.

Images Roberto Cavalli (Backstage)