októbra 09, 2012

The hair color

I - Denisa R.

Today I decided what hair color I choose. Blonde, chestnut or brown (in my pictures)? Hmm... Difficult decision. Each hair color changed me. Which would you have chosen?

Dnes som sa rozhodovala, ktorú farbu vlasov si zvolím. Blond, ryšavú alebo hnedú (na mojich foto)? Hmm.. Ťažké rozhodnutie. Každá farba ma zmení. Ktorú by ste si zvolili?

Red vs NudeToday I could not decide what color I choose. Red or nude? I enjoy both. Red is energetic and feminine, but the nude is neutral. The neutral fits different rings and color of clothes. Hmm.. See options. Which would you choose? I finally chose the red.

Dnes som sa nevedela rozhodnúť, ktorú farbu laku si zvoliť. Červenú alebo telovú? Červená je energická a ženská, ale telová je neutrálna. Keď mám neutrálnu, môžem si zvoliť rôzne prstene a farbu oblečenia. Hmm.. Pozrite si možnosti. Ktorú by ste si zvolili? Ja som si nakoniec vybrala červenú.


Ring by Guess
Prsteň Guess

Ring by Betsey Johnson
Prsteň od Betsey Johnson


Quote of the month

I love wise quotes from amazing people. I decided to write them here. I chose this for this beautiful month. Nice day.

"Be the CHANGE you wish to see in the WORLD" - M. Gándhí

Milujem múdre a inšpiratívne citácie od úžasných ľudí. Rozhodla som sa písať ich sem. Vybrala som túto pre tento krásny mesiac. Pekný deň.

"Buď sám tou ZMENOU, ktorú chceš vidieť vo SVETE" - M. Gándhí