októbra 06, 2012

Michael Kors


Image Michael Kors FW 2012


Just I have watched a few campaign of my top brands. Michael Kors is one of them. He makes a beautiful fashion, I chose pieces that I like the best. Lace skirt is amazing, but I certainly would not wear so  transparent. Gentlemen also find piece for yourself.

Práve si pozerám niekoľko kampaní mojich obľúbených značiek. Michel Kors je jedna z nich. Robí krásnu módu Vybrala som si kúsky, ktoré sa mi najviac páčia. Čipkovaná sukňa je očarujúca, ale nenosila by som ju tak priesvitnú. Páni si tiež nájdu niečo pre seba.


Image Michael Kors


Tall Jeans


Today is a beautiful sunny day so I decided to wear jeans. I am tall and long pants to buy is almost like a small miracle. Each tall lady knows about it. Find a jeans that If I take pumps they will be still long is already a big miracle. When I find tall mostly are large. Too bad that only few retailers think of women like me. This piece I bought in London. I am so happy. Wish you nice day.

Dnes je opäť krásny slnečný deň, a tak som sa rozhodla zobrať si džínsy. Som vysoká a kúpiť na mňa nohavice je skoro ako malý záźrak. Každá vysoká dáma to určite pozná. Nájsť džínsy, ktoré, keď si obujem lodičky, budú stále dlhé, je už veľký zázrak. Keď nájdem dlhé, väčšinou sú široké a veľké. Veľká škoda, že viac predajcov nemyslí na ženy ako som ja. Tento kúsok som kúpila v Londýne. Som naozaj šťastná. Želám vám pekný deň!


I wore Jeans by Moto Topshop, pumps by BCBGeneration, sweater by atmosphere, jacket by LONDON Jean, sunglasses by BIPA, handbag by Louis Vuitton, ring by Betsey Johnson, necklace - ebay.

Mám oblečené džínsy Moto Topshop, lodičky BCBGeneration, sveter atmosphere, bundička LONDON Jean, slnečné okuliare BIPA, kabelka Louis Vuitton, prsteň Betsey Johnson, náhrdelník - ebay.