októbra 05, 2012

BCBG Max Azria ss 2013


Images BCBG Max Azria
Mrs. Lubov Azria

I really love this BCBG Max Azria brand. I have a few pieces at home and for that reason I have been  looking forward to the new collection trends for spring and summer 2013. Mrs. Lubov Azria said, "I don't think you need to show a lot of skin to be sexy." As always she has the truth. I love the leather details, high slits and muted palette. Again I was not disappointed with collection, on the contrary very pleased. I look forward to spring and summer. I hope you too.

Naozaj milujem značku BCBG Maz Azria. Mám z nej doma už pár kúskov a tešila som sa na novú kolekciu jar-leto 2013. Pani Lubov Azria povedala: "Nemyslím si, že potrebujete ukázať veľa kože na to, aby ste boli sexy." Ako vždy má pravdu. Milujem kožené detaily, vysoké rozparky a tlmené farby. Opäť som celou kolekciou nebola sklamaná, naopak, veľmi ma potešila. Teším sa už na jar a leto. Verím, že vy tiež.


Images style.com
  
See the whole collection - pozrite si celú kolekciu - www.style.com

A little creativity


It's a beautiful sunny day and I had just finished the decoration of my T-shirts. I am very happy of it. It's easy and everyone can make your own beautiful piece. You can decorate your shirt, pants, jacket, dress, the choice is yours. You only need imagination and patience. I wish you inspiration and joy of results.

Je krásny slnečný deň a práve som dokončila ozdobenie môjho tielka. Som z toho naozaj šťastná. Je to jednoduché a všetci si môžu urobiť svoj vlastný kúsok. Môžete si ozdobiť tričká, nohavice, bundu, šaty a výber je len na vás. Potrebujete len fantáziu a trpezlivosť. Želám vám veľa inšpirácie a radosti z výsledku.


Denisa R.


I needed - T-shirt (ZARA), small sequins (stars, hearts, oval atc.), glue for textile and colors on textiles.

Potrebovala som - tielko (ZARA), malé kamienky (hviezdičky, srdiečka, ovál atď.), lep na textil a farbu na textil.
T-shirt by ZARA, leggings by Aqua, jacket ZARA and pumps BCBGeneration.

Tielko ZARA, legíny Aqua, sako ZARA a lodičky BCBGeneration.