októbra 04, 2012

D&G vs Betsey Johnson


Left image Dolce&Gabbana

When I read InStyle (Germany) and saw a gorgeous dress by Dolce & Gabbana 2012, I thought of my vintage Betsey Johnson dress. They have something similar. It is beautiful lace and so nice blue. Both pieces are beautifully.

Keď som čítala InStyle (Nemecko) a uvidela som nádherné Dolce & Gabbana šaty (z 2012), spomenula som si na moje Betsey Johnson. Majú niečo spoločné. Je to krásna čipka a modrá farba. Oba kúsky sú nádherné.I wore Betsey Johnson dress, shoes by Bandolino, purse by Mexx, watch by BIPA and earrings from ebay.

Mám Betsey Johnson šaty, topánky od Bandolino, kabelka od Mex, slnečné okuliare od BIPA a náušnice z ebay.

Badgley Mischka SS 2013Images style.com

Again I bring a new inspiration. These two gentlemen Mark Badgley and James Mischka us again demonstrated wonderful collection. Fluttering dress (organza, tulle), lurex, flower appliques of sequins, pastel colors, it all makes of each woman queen. I love the golden skirt with tank top. It's my favorite.

Opäť prinášam novú inšpiráciu. Títo dvaja džentlmeni Mark Badgley a James Mischka nám demonštrovali prekrásnu kolekciu. Vejúce šaty (organza a tyl), lurex, kvetinové lesklé aplikácie, pastelové tóny, to všetko robí z každej ženy kráľovnú. Zamilovala som sa do zlatej sukne s tielkom. To je môj favorit.


Images style.com

See the whole collection - pozrite si celú kolekciu - www.style.com