októbra 03, 2012

Elie Saab SS 2013

Images style.com

This collection is more like a stunner. I love the whole collection from Elie Saab SS 2013. Beautiful colors, feminine lines. For me, this collection is one of the favorites for next spring. I am looking forward to the colors that complement in my closet.

Táto kolekcia je viac ako očarujúca. Milujem ju celú z dielne Elie Saab JL 2013. Krásne farby, ženská línia. Pre mňa je táto kolekcia jedna z favoritov na nasledujúcu jar. Teším sa na farby, ktoré doplním v mojom šatníku.

See the whole collection on - pozrite si celú kolekciu na - www.style.com


Image ELLE


Sunny Day


I love sunny days when I sit down for a coffee and I can read. For example like now InStyle (Germany). Always inspires me. I wish everyone a nice day.

I finally got to wear one of my favourites Guess coat with Victoria´s Secret dress, Louis Vuitton purse, sunnies by BIPA and pumps from e-bay.Ich liebe sonnigen Tagen, wenn ich mich setze für einen Kaffee und ich kann lesen. Zum Beispiel wie jetzt InStyle (Deutschland). Immer inspiriert mich. Ich wünsche allen einen schönen Tag.

Ich habe endlich zu einer meiner Favoriten Guess Mantel tragen, mit Kleid Victoria´s Secret, Louis Vuitton Handtasche,  Sonnenbrille von BIPA und Pumps von e-bay.Milujem slnečné dni, keď si sadnem na kávu a môžem si čítať. Napríklad ako teraz InStyle (Nemecko). Vždy ma inšpiruje. Želám každému krásny deň.

Nakonie som si zvolila jeden z môj obľúbený Guess kabát, šaty Victoria´s Secret, Louis Vuitton kabelku, slnečné okuliare z BIPA a lodičky kúpené na e-bay.

Jovani

Image Jovani Fashions

Earlier when I was looking for elegant dresses for my cousin wedding and no color, with some sparkling stones and cut out the back I could not find... On the internet I discovered this amazing Jovani from USA. They have so many beatyful dresses. Just loved the dresses.

Dávnejšie, keď som zháňala elegantné šaty na bratrancovu svadbu a nevedela som nájsť vhodnú farbu, lesklé kamienky a výstrih na chrbte... Na internete som objavila výbornú značku z USA - Jovani. Majú nádherné prepracované kúsky. Jednoducho milujem tieto šaty.


Dress Jovani


Dress Jovani