októbra 31, 2012

Roberto Cavalli For Target collection

Image by Rohan Kelly
Source: news.com.au
Image by Giampaolo Sagura
Source: Roberto Cavalli

Dobrý deň, každému. Dnes Vám prinášam túto krásnu kolekciu od Roberta Cavalliho, ktorú vytvoril pre Target (Austrálsku obchodnú sieť). Priemiéra bola v Sydney. Hlavnou tvárou kampane je supermodelka Karolína Kurková. Táto kolekcia je naozaj krásna, ženská a sexy. Zvieracie motívy, kvety, to všetko je typické pre Roberta Cavalliho. Celá kolekcia má byť v cenách od 49$ do 129$. Už sa tešim na nejaký kúsok.
 
Hello, everyone. Today I bring you this beautiful collection by Roberto Cavalli for Target collection. Priemiéra was therefore in Sydney, the main face of the campaign is supermodel Karolína Kurková. This collection is really beautiful, feminine and sexy. Animal printings, flowers, everything is tipical for Roberto Cavalli. Prices go from 49$ to 129$. I really would like to have some amaying dress.

5 komentárov:

 1. I sometimes envy people in the US because they always manage to get these collaborations over there. Love the ad campaign! x

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Amazing post!

  Absolutely loving this :)

  Love,

  Janice
  the-fashion-milkshake.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. I love H&M collaborations are a marvelous way to enjoy amazing designers work for more people!
  It’s always so pleasant to visit your site!
  Have a magical time!
  Big hugs!
  Inés
  SimplyClassyMe.blogspot.com


  OdpovedaťOdstrániť
 4. I love Target open stores in europe too! ı wish I could have from missoni for Target collection but cavalli looks so gorgeous too.

  http://trendydolap.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť